Free shipping on international orders of 150 EUR

Apie mus

UAB “Egrina” įsikūrė 2020 metais. Nors įmonė dar tik pradeda savo veiklą, tačiau mūsų komandą sudaro itin patyrę savo srities specialistai, kurie turi sukaupę daugiau nei 10 metų patirtį. Mes visada jums patarsime įvairiais klausimais ir pasiūlysime optimaliausius sprendimus, todėl užtikriname, kad pas mus rasite tik kokybiškiausius gaminius. Mes įkūrėme salonus Panevėžyje ir Marijampolėje, kur parduodamus gaminius galite apžiūrėti gyvai.

Mes jums siūlome:

  • Platus gaminių asortimentas. Pas mus galite išsirinkti PVC langus ir duris, vidaus ir lauko duris, šarvuotas duris bei garažo ir kiemo vartus. Užtikriname, kad pas mus rasite kokybiškus ir prie bet kokio interjero ar eksterjero derančius gaminius pagal kiekvieno kliento poreikius ir norus.
  • Profesionaliai atliekamos paslaugos. Mūsų komandoje dirba patyrę ir savo darbą išmanantys specialistai, todėl jūs gausite profesionalias konsultacijas. Taip pat užtikriname, kad mūsų teikiamos montavimo darbų paslaugos yra ne tik kokybiškos, bet ir greitai atliekamos.

 

Panevėžio salonas dirba Panevėžio ir Utenos apskrityse.

Marijampolės salonas dirba Marijampolės, Kauno ir Alytaus apskrityse.