Free shipping on international orders of 150 EUR

Vidaus durys

Vidaus durys gera kaina

Skambinti dabar

Keičiant vidaus duris, svarbiausias ir turbūt nemažai nervų reikalaujantis uždavinys yra pasirinkti tinkamas ir kokybiškas duris. O ir be kokybės aspekto, yra nemažai veiksnių, lemiančių pasirinkimą, pvz., kokio tipo yra durys – faneruotos, laminuotos, medinės, dažytos, dengtos plastikinia plėvele ir pan. Be to, yra nemažas spalvų, dizaino, pvz., aklinos ar su stiklu / (-ais), ir aksesuarų, pvz., rankenų, pasirinkimas. Be to, geras kainos ir kokybės santykis taip pat yra svarbus.

Medinės durys:

tai yra aukštos kokybės durys iš klijuoto natūralios medienos masyvo, kurios gali būti natūralios medienos spalvos arba dažytos pasirinkta spalva.

Faneruotos durys:

tai durys, kurių karkasas yra gaminamas iš klijuotos medienos, abi pusės dengiamos medžio drožlių plokštėmis, o paviršius padengtas natūralia faneruote.

Laminuotos durys:

tai puikiai derančios prie šiuolaikiško interjero durys, kurios gali būti įvairių spalvų ir yra padengtos subraižymams atsparia plėvele.

Dažytos durys:

tai durys, pagamintos iš didelio tankumo medžio plaušo plokštės, kurių dėka durys tampa lengvos, tačiau itin patvarios.

Ekofaneruotės durys:

tai yra šiuolaikiškiausios ir madingiausios durys, kurios dengiamos iš medžio dulkių pagaminta plėvele, be to, yra atsparios subraižymams bei blukimui ir sudaro natūralios medienos įspūdį.

Plastiko plėvele dengtos durys:

tai durys, kurios yra padengtos specialiai pagaminta itin plona plastikinia plėvele, kuri yra ilgaamžė bei atspari subraižymams ir turi gausų spalvų bei raštų pasirinkimą.

SPECIFIKACIJOS:

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Vidaus durų kaina priklauso nuo keleto aspektų, pvz., durų gaminimui reikalingos medžiagos pasirinkimo, nes viena medžiaga gali būti brangesnė už kitą. Taip pat kaina priklauso nuo durų tipo, pvz., tai gali būti PVC plėvele dengtos durys, ekofaneruotės durys, dažytos, laminuotos, faneruotos ar medinės durys. Nuo kiekvieno vidaus durų gamybos tipo priklauso ir durų kaina. Taip pat galutinė kaina gali priklausyti nuo durų matmenų, pasirinkto durų dizaino ir norimų aksesuarų.

Kalbant apie vidaus durų ir grindų pirmumo montavimą, reikia paminėti, kad turėtumėte atsižvelgti į montuojamų grindų tipą. Jei grindims pasirinkote plyteles, pirmiausia jas ir reikia sumontuoti, nes plytelių klojimui naudojamas mišinys gali sugadinti durų apačią. Jei grindims pasirinkote medžio masyvo grindis, pirmiausia reikia sumontuoti duris, nes montuojant duris visada yra nešvarumų, kurie gali patekti į grindų tarpą. Jei norite montuoti sudėtines grindis, geriausia pirmiau montuoti duris.

Geriausios vidaus durys nebūtinai turi būti brangiausios, jos turi būti kokybiškiausios, o kaina ne visada atitinka kokybę. Dėl šios priežasties visada turite atkreipti dėmesį į kitus durų pasirinkimo aspektus ir jų savybes bei specifikas. Geriausios durys greičiausiai bus, kokybiškos ir labiausiai jūsų norus bei poreikius atitinkančios vidaus durys.

Yra nemažai aspektų, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti, norint pasirinkti geriausias vidaus duris savo namams. Tai yra stilius, medžiaga, iš kurios pagamintos durys, apdailos tipas, eksploatacinės savybės, atsparumas išorės veiksniams ir kaina. Geriausios durys yra kokybiškos durys, tačiau ir kiti veiksniai lemia pasirinkimą. Jums tikrai bus svarbu, kad durys būtų ne tik stilingos ir derančios prie namų interjero, bet ir lengvai naudojamos ir prižiūrimos. Taip pat turėtumėte rinktis ilgaamžias ir subraižymams kuo labiau atsparias duris, kad jos tarnautų jums kuo ilgiau. Jei jūsų pasirinktos durys atitinka visus šiuos kriterijus, galite drąsiai rinktis jums patinkančias duris.

PASLAUGOS

Reklama

UAB “Egrina” siūlo tik tai, kas modernu, patikima ir gaminama naudojant naujausias technologijas. Jei norite savo namams gaminių, užtikrinančių saugumą ir komfortą, susisiekite su mūsų komanda ir kartu rasime Jums optimaliausią sprendimo variantą.