Free shipping on international orders of 150 EUR

Plastikiniai langai ir durys

Plastikiniai langai ir durys gera kaina

Skambinti dabar

Plastikiniai langai ar durys paprastai turėtų būti keičiami kas 10 – 15 metų. Bėgant laikui tiek langai, tiek durys yra veikiami žalingų aplinkos poveikių, pvz., lietaus, vėjo, šalčio, saulės ir kt., todėl praranda savo visas gerąsias eksploatacines savybes. Plastikinių langų ir durų gamybos technologijos nuolat tobulėja, todėl produktai pagaminti prieš 15 metų ir dabar, kardinaliai skiriasi visomis savo specifikomis. Jei jūs galvojate, kad jau atėjo metas keisti plastikinius langus ar duris, turėtumėte žinoti, kad įvairių gamintojų gaminami produktai skiriasi. Renkantis langus ar duris turėtumėte atkreipti dėmesį į pagrindines jų eksploatacines savybes, pvz., apsauga nuo triukšmo, saulės bei vagių, maži šilumos nuostoliai, tinkama ventiliacija, vaikų saugumas ir naudojimo patogumas. Be to, šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti plastikinius langus ir duris bet kokios pasirinktos spalvos ar netgi rašto, todėl juos priderinti prie interjero ir eksterjero yra labai paprasta.

Plastikiniai langai:

tobulėjančios gamybos technologijos leidžia rinktis plastikinius langus pagal kiekvieno kliento poreikius ir pageidavimus. Galimos langų gamybos technologijos: saugus vaikas, garso izoliacijos stiklo paketai, energiją taupantis langas, langų ventiliacija, saulės šilumos blokada, priešįsilaužiminiai langai ir pan. Sakykime, jei jūs gyvenate daugiaaukščiame name ir turite vaikų, greičiausiai jų saugumas bus prioritetas Nr. 1, o šiuolaikinės langų gamybos technologijos leidžia užtikrinti visišką jų saugumą. Gyvenant itin triukšmingoje gatvėje, patartina rinktis garsą izoliuojančius langus, kurie užtikrins jūsų gyvenimo komfortą. O jei jūsų namų langai labiau orientuoti į pietinę pusę ir namuose būna tvanku, galite rinktis plastikinius langus su specialia danga, kuri atmuša saulės spindulius, o be to į vidų praleidžia mažiau kenksmingų UV spindulių.

Plastikiniai durys:

Plastikiniai durys, kaip ir langai, gali būti pasirenkami pagal kiekvieno kliento pageidavimus. Jos gali būti naudojamos tiek gyvenamuosiuose namuose, tiek butuose ar ofisuose. Gali būti gaminamos įvairių tipų: atidaromos į išorę arba į vidų, vienos arba dviejų varčių, tradicinio arba modernaus dizaino, galima rinktis iš plataus spalvų spektro, visiškai arba dalinai įstiklintos, o trumpiau tariant pagal kiekvieno kliento norus ir poreikius.

LANGO IŠVAIZDA

Tinkamai parinkti profiliai tampa dominuojančiu pastato fasado elementu ir paryškina namų interjero dizainą. Parinkta lango forma ir spalva suteiks Jūsų namui individualų charakterį.

REKOMENDACIJOS NAUDOJIMUI

SPALVOS

ARTECH COMFORT langų linijoje galima pasirinkti iš daugiau kaip 200 spalvų (pagal RAL paletę, medžio imitacija ir aliuminio spalvos). Spalvos neblunka dėl oro sąlygų. Pristatome populiariausias iš jų:

RANKENOS IR VYRIŲ DANGTELIAI

Galite rinktis iš kelių rankenų spalvų.

LANGŲ TARPINIŲ SPALVOS

Pasirinkimui 2 spalvos: pilka ir juoda.

STIKLO PAKETŲ RĖMELIAI

Pasirinkimui 7 rėmelių spalvos.

DEKORATYVINĖS JUOSTELĖS

14 pavyzdžių. Paprastas būdas padaryti išskirtinius langus, suteikiant jiems lengvumo ir individualumo.

Dažniausiai užduodami klausimai

Vienareikšmiškai pasakyti, kurie plastikiniai langai yra geriausi, turbūt neįmanoma, nes rinkoje plastikinių langų gamintojų yra daug ir jie visi skiriasi savo gaminių kaina, kokybe, eksploatacinėmis savybėmis ir specifikomis. Tačiau prieš renkantis langus, reikėtų pasidomėti bent jau populiariausiais ir geriausiai vertinamais plastikinių langų gamintojais. Tai yra tokie plastikiniai langai, kaip: Gealan, Veka, Kommerling, Rehau ar KBE. Jei norite gauti tikslesnį atsakymą, turėtumėte tiksliai apibrėžti, kokios langų funkcijos jums svarbiausios.

Šis klausimas yra užduodamas bene dažniausiai, tačiau tikėtis tikslaus atsakymo nereikėtų. Plastikinių langų kaina priklauso nuo daugelio aspektų, pvz., langų tipo ir konstrukcijos, nes langų gamyboje bus naudojamos ir aliuminio konstrukcijos. Taip pat svarbus aspektas – langų matmenys, t.y. kuo didesni langai, tuo kaina didesnė, bei profilio plotis, kuris taip pat gali skirtis keletu savybių, pavyzdžiui: klase, vidinių sienelių storiu, išorinių sienelių storiu, profilio gyliu, kamerų skaičiumi ir kt. Dar vienas galutinei kainai svarbus aspektas yra stiklo paketų pasirinkimas, kurie skiriasi savo termoizoliacinėmis, garso izoliacijos, šviesos pralaidumo ir kt. savybėmis. Energijos naudingumo klasė taip pat įtakoja galutinę kainą, nes didesnę energijos naudingumo klasę turintys langai kainuoja brangiau.

Norint sureguliuoti lango varčią, reikėtų žinoti, kaip tai padaryti arba kreiptis į profesionalų meistrą. Pirmiausia reikia sureguliuoti lango varčią vertikaliai, todėl prieš pradėdami pašalinkite apdailą, kuri dengia varčios lankstą. Šiam procesui atlikti naudokite plokščią atsuktuvą ir keliamuoju judesiu nuimkite. Tada susiraskite reguliavimo varžtą, esantį viršuje ir į ertmę įstatykite šešiabriaunį raktą, kurį reikia pasukti reikiama kryptimi. Jei norite lango varčią pakelti aukštyn – sukite raktą pagal laikrodžio rodyklę, o jei norite nuleisti žemyn – sukite raktą prieš laikrodžio rodyklę. Dabar reikia sureguliuoti lango varčią horizontaliai, todėl atidarykite langą pilnai ir lanksto dalies šone rasite skylę su varžtu. Įstatykite šešiabriaunį raktą ir jį sukite reikiama kryptimi: jei norite lango varčią pastumti į dešinę – sukite raktą prieš laikrodžio rodyklę, o jei norite pastumti į kairę – pasukite raktą pagal laikrodžio rodyklę.

Renkantis plastikinius langus reikia atsižvelgti į keletą svarbiausių aspektų, kurie nurodo jų eksploatacines savybes. Tai yra termoizoliacija ir energetinis efektyvumas, nes šilumos sulaikymas namuose ir mažesnės šildymo išlaidos yra labai aktualu visiems gyventojams. Plastikiniai langai pasižymi 30 proc. mažesniu šilumos pralaidumu nei seni mediniai langai, todėl svarbu rinktis langus su aukštesniais termoizoliacijos ir šilumos pralaidumo rodikliais. Kita svarbi savybė yra ta, kad plastikiniai langai pasižymi aukšta garso izoliacija, t.y. garantuoja aukštą apsaugą nuo aplinkos triukšmo, todėl pagerina gyvenimo kokybę. Taigi, jei norite maksimalios apsaugos nuo triukšmo, rinkitės langus su aukštais garso izoliacijos rodikliais. Taip pat ne ką mažiau svarbus yra saugumas, kurį lemia langų konstrukcijos tvirtumas, medžiagų patvarumas bei priešįsilaužiminiai mechanizmai. Dar vienas veiksnys, lemiantis pasirinkimą yra plastikinių langų naudojimas ir dizainas. Galite rinktis langus pagal savo skonį ar derinti prie interjero. Be to, patartina rinktis tokius langus, kurie lengvai naudojami ir prižiūrimi.

PASLAUGOS

Reklama

UAB “Egrina” siūlo tik tai, kas modernu, patikima ir gaminama naudojant naujausias technologijas. Jei norite savo namams gaminių, užtikrinančių saugumą ir komfortą, susisiekite su mūsų komanda ir kartu rasime Jums optimaliausią sprendimo variantą.