Free shipping on international orders of 150 EUR

Šarvo durys

Šarvo durys gera kaina

Skambinti dabar

Šarvuotos durys namams, butams, biurams ir kitos paskirties patalpoms. Jei šarvo durys yra pagamintos kokybiškai, tada jos pasižymi ilgaamžiškumu. Kokybiškos šarvuotos durys turi atitikti aukščiausius saugumo klasės, atsparumo ugniai ir dūmams, šilumos perdavimo ir garso izoliacijos rodiklius. Šarvuotos durys yra gaminamos pagal individualius išmatavimus ir kiekvieno kliento poreikius, pvz., durų spalva, raštai, su langeliu (-iais) ir pan. Be to, durys yra gaminamos naudojant tik aukščiausios kokybės medžiagas ir mechanizmus. Šarvuotos durys yra itin tvirtos konstrukcijos, todėl nesideformuoja ir neišsikraipo.

SPECIFIKACIJOS:

Dažniausiai užduodami klausimai

Lauko durys yra ta namo detalė, į kurią daugiausia atkreipia dėmesio praeiviai ar svečiai, o namo gyventojams jas tenka kasdien varstyti. Dėl šios priežasties lauko durys turi būti itin tvirtos, kokybiškos, lengvai eksploatuojamos ir atitiktų visus namo gyventojų lūkesčius. Prieš renkantis duris pirmiausia turėtumėte apsvarstyti, kokių durų norite ir kokios geriausia derėtų prie jūsų namo. Taip pat reikia apsvarstyti, iš kokios medžiagos jos turi būti pagamintos, kokios spalvos ir raštų turi būti, nes juk stilius – vienas svarbiausių kriterijų. Kitas svarbus kriterijus – kokybė, todėl reikėtų pasidomėti, kokios medžiagos buvo naudojamos gamyboje, kokiomis savybėmis pasižymi ir pan. O svarbiausias kriterijus – atsparumas visoms žalingoms lauko sąlygoms, pvz., vėjui, lietui ar sniegui, drėgmei, blukimui nuo saulės ir garsui.

Kadangi paradinės durys yra viena pagrindinių namo detalių, kuri turi išsiskirti savo išvaizda ir puošti, tačiau jos turi ir vieną svarbesnę funkciją – apsaugos. Kokybiškos ir patikimos šarvo durys turi apsaugoti namus nuo aplinkos pavojų. Prieš renkantis lauko duris turite žinoti kelis aspektus, kurie padės išsirinkti iš didelės durų pasiūlos. Svarbiausia yra saugumo klasė, todėl norint aukščiausios klasės apsaugos reikėtų rinktis ne žemesnės nei trečios klasės. Taip pat vertėtų atsižvelgti į atsparumo ugniai ir dūmams rodiklį, kuris nurodo, kiek laiko durys atlaiko tiesioginę ugnies liepsną. Dar du ne mažiau svarbesni kriterijai yra šilumos perdavimo rodiklis, kuris nurodo durų nepralaidumą šalčiui, bei garso izoliacija – durys turi apsaugoti ne tik nuo įsilaužimų, bet ir nuo nepageidaujamo triukšmo.

Statant naujus namus arba renovuojant senus, kiekvienas žmogus nori, kad jo namai būti kuo išskirtinesni ir, žinoma, saugesni. Kartais prie vis modernėjančių namų senos gamybos šarvuotos durys netinka ne tik savo estetine išvaizda, bet ir matmenimis, kurių pakeisti neįmanoma. Dėl šios priežasties atsirado galimybė šarvuotas duris pagaminti pagal individualų užsakymą. Tai daryti verta dėl to, nes profesionalūs meistrai gali pasiūlyti prie jūsų pastato tinkančias duris, o be to, jūs nebūsite suvaržyti rinktis vieno ar kito gamintojo jau pagamintas duris. Jūs galėsite rinktis duris pagal savo skonį, pvz., spalvą, raštus ar ornamentus, ir mėgautis savo paties sukurtu dizainu.

Šarvuotos durys, padengtos plastiko plėvele, gali būti naudojamos kaip buto durys daugiabučiuose namuose. Plastikinė plėvelė yra elastinga, vientisa, vieno sluoksnio medžiaga, kuri apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio ir drėgmės kaupimosi, todėl durys dar ilgiau nepraranda savo pirminės išvaizdos ir tarnauja ilgiau. Be šios priežasties, Plastikinė plėvelė turi ir kitų išskirtinių bruožų, pvz., gausi dizaino sprendimų pasirinkimo galimybė, nes gali būti įvairiaspalvė.

PASLAUGOS

Reklama

UAB “Egrina” siūlo tik tai, kas modernu, patikima ir gaminama naudojant naujausias technologijas. Jei norite savo namams gaminių, užtikrinančių saugumą ir komfortą, susisiekite su mūsų komanda ir kartu rasime Jums optimaliausią sprendimo variantą.