Free shipping on international orders of 150 EUR

Vartai

Vartai gera kaina

Skambinti dabar

Aptvėrus savo individualaus namo ar įmonės teritoriją, būtina įrengti vartus. Taip pat jie reikalingi ir garažams. Kokius vartus pasirinkti gali būti nemenkas iššūkis, tačiau yra keletas kriterijų, pagal kuriuos, tikėtina, bus lengviau pasirinkti. Visada turite išsiaiškinti, kokie yra vieno ar kito tipo vartų privalumai ir trūkumai, dizainas ir atidarymo būdas.

Garažo vartai:

garažo vartai individualiems namams, pramoniniams arba komerciniams pastatams. Garažo vartai yra gaminami greitai bei kokybiškai pagal individualius išmatavimus ir poreikius. Garažo vartų gamybai naudojamos tik kokybiškos medžiagos ir ištestuoti komponentai, o tai užtikrina garažo vartų ilgalaikį ir aktyvų naudojimą be nesklandumų. Garažo vartai gali būti pakeliami buitiniai ir pramoniniai, atveriami bei nustumiami.

 

SPECIFIKACIJOS:

Kiemo vartai:

kiemo vartai individualių namų, pramoninių ir komercinių sklypų įvažiavimui užtverti. Kiemo vartai gali būti atsidarantys į šalis, stumdomi ir susilankstantys, todėl gaminami pagal kiekvieno kliento poreikius ir individualius išmatavimus. Kiemo vartų gamybai naudojami tik kokybiški mechanizmai ir medžiagos, kurios užtikrina sklandų jų veikimą.

Priešgaisriniai vartai:

priešgaisriniai vartai yra skirti pastatų apsaugai nuo gaisro pavojaus. Jie gali būti vienvėriai ir dvivėriai nustumiami, taip pat pakeliami. Priešgaisriniai vartai gali būti valdomi tiek rankiniu, tiek mechaniniu būdu. Visi priešgaisriniai vartai pasižymi itin aukštu atsparumo ugniai koeficientu ir atitinka visus standartus.

Greitaeigiai vartai:

greitaeigiai vartai gali būti naudojami prekybos, pramonės ir sandėliavimo patalpose, kurių pagrindinė paskirtis apsaugoti patalpas nuo vėjo, drėgmės ir purvo. Tokie vartai pasižymi itin aukšta izoliacija ir savo funkcionalumu. Galite rinktis greitaeigius vidaus arba lauko vartus, greitaeigius vartus maisto pramonei bei šaldytuvams.

Vartų mechanizmai:

įvairios paskirties vartų automatizuoti mechanizmai ir jų priedai bei aksesuarai, kurie palengvina vartų eksploatavimą. Vartų mechanizmai naudojami buitinių ir pramoninių pakeliamų vartų bei varstomų ir slenkamų kiemo vartų gamyboje ir eksploatacijoje.

Plieninės durys:

tai gali būti optimalus sprendimas jūsų individualiems namams, komerciniams ir pramoniniams pastatams. Plieninės durys pasižymi itin stabilia konstrukcija, estetiška išvaizda bei ilgaamžiškumu ir patikimumu. Galima rinktis vienvėres arba dvivėres plienines vidaus ar lauko duris, o taip pat plienines ugniai atsparias duris, kurios yra gaminamos pagal individualius išmatavimus.

Rampos:

tvirtos ir kokybiškos rampos bei jų dalys, pvz., sandarinimo juostos, kurios skirtos izoliacijai nuo lauko oro sąlygų, bei rampos namelis, kuris yra optimaliausias sprendimas bet kokiai pakrovimo/iškrovimo pramonės platformai. Taip pat gaminame rankinius rampų tiltelius ir elektrohidraulines rampas, kurios skirtos išlyginti aukščio skirtumui tarp automobilio ir platformos.

Dažniausiai užduodami klausimai

Garažo ar kiemo vartai yra optimalus sprendimas tiems žmonėms, kurie nori kasdienio gyvenimo palengvinimo ir užtikrintos turto apsaugos. Patikimi, kokybiški ir automatizuoti garažo ar kiemo vartai leidžia mėgautis patogumu ir taupyti laiką. Automatiškai atidaromi tiek garažo, tiek kiemo vartai kas rytą skubant leidžia sutaupyti brangų laiką. Be to, apsaugos jus nuo blogo oro, nes nereikės lipti iš automobilio ir atidaryti bei uždaryti vartų. Garažo vartai yra puikus sprendimas norint apsaugoti garaže laikomus daiktus nuo aplinkos poveikio ir vagių.

Jei svarstote, kokius garažo vartus pasirinkti, turėtumėte žinoti keletą dalykų. Pirmiausia nuspręskite, kokio dizaino garažo vartų norėtumėte, kokio funkcionalumo jums reikia. Garažo vartai gali būti gaminami įvairaus dizaino, todėl jūs lengvai priderinsite juos prie bet kokio namo eksterjero. Galite rinktis iš daugybės spalvų variantų ir raštų. Be to, garažo vartus galite rinktis pagal jų atsidarymo tipą: jie gali būti pakeliami, atveriami ir nustumiami. Taip pat garažo vartai gali būti panoraminiai, t.y. vartuose gali būti sumontuoti įvairių formų langai, kurie į patalpas įleis natūralios šviesos.

Gaminant garažo vartus pagal kliento pageidavimus neretai tenka sumontuoti papildomas duris ar langelius. Durys garažo vartuose turi keletą privalumų, pvz., kai reikia nuolat įeiti ar išeiti į/iš patalpos, todėl nereikia atidaryti pačių vartų. Tokios durys užtikrina puikią izoliaciją, nes specialūs sandarikliai yra montuojami aplink visą durų perimetrą. Be to, jei patalpose norite natūralaus apšvietimo, galima garažo vartuose įmontuoti ovalius ar stačiakampius langelius. Šių langų konstrukcija užtikrina puikią izoliaciją bei dera prie garažo vartų.

Garažo vartų kaina priklauso nuo jų išmatavimų, varstymo būdo ir pasirinktos spalvos. Pasirinkus nestandartines spalvas garažo vartai kainuos brangiau. Lyginant pramoninių pastatų ir individualių namų garažo vartus, pramoninių pastatų garažo vartai yra šiek tiek brangesni.

Pagrindiniai kriterijai garažo vartams yra saugumas, kokybės ir kainos santykis, patogumas ir estetinis vaizdas. Norint užtikrinti namų saugumą, kokybiški garažo vartai yra būtini. Tokiu būdu užkirsite kelią vagims patekti per garažą į namus, o jei dar pasirinksite garažo vartus su kokybiška užrakinimo sistema, įsilaužimo tikimybę stipriai sumažinsite. Šiais laikais galima įsigyti garažo vartų, kurie yra aukštos kokybės, o kaina gali būti neadekvati. Svarbiausia rasti produktą su geru kainos ir kokybės santykiu, kuris patenkins kiekvieno žmogaus poreikius ir galimybes. Dar vienas svarbus kriterijus – garažo vartų patogumas, t.y. kad garažo vartai atsidarytų ir užsidarytų patogiai, taupant vietą ir funkcionaliai. Galima rinktis pakeliamus palei lubas, atidaromus į šonus, suskleidžiamus palei sienas ar susukamus. Garažo vartų išvaizdai taip pat skiriama daug dėmesio, nes dauguma juos renkasi, kad derėtų prie namo išorės ar paradinių durų.

PASLAUGOS

Reklama

UAB “Egrina” siūlo tik tai, kas modernu, patikima ir gaminama naudojant naujausias technologijas. Jei norite savo namams gaminių, užtikrinančių saugumą ir komfortą, susisiekite su mūsų komanda ir kartu rasime Jums optimaliausią sprendimo variantą.